Taka ciekawostka, gdy ustawimy reklamę na post kilku językowy, działa ona jako jedna reklama a język postu/reklamy przełącza się automatycznie tej osobie w zależności od jej preferencji.

Add a comment

Jak odświeżyć załączone udostępnienie w przypadku poprawienia błędnego tytułu, lub wczytania się nie tego obrazka co chcieliśmy?

Add a comment

Jak łączyć strony?

Składamy wniosek przez formularz (pamiętam reklamodawcy mają większą szansę na łączenie stron). Czekamy klika dni i wniosek jest rozpatrzony. Jest jednak kilka sytuacji kiedy tak się nie stanie i trzeba się trochę pobawić.

Add a comment

Wielu narzeka na naszą służbę zdrowia ale to co się dzieje kiedy występujesz po EKUZ przechodzi ludzkie pojęcie!

Add a comment

Tekst pierwotnie napisany do konkursu: Twój dzień ze smartfonem!

Mój typowy dzień zaczyna się od włączenia telefonu a na nim aplikacji Facebook, przecież to moja praca! Przeglądam tablicę, wyszukuję ciekawe treści, patrzę co napisali fani do klientów przez ostatnie godziny. W międzyczasie odpisuję na wiadomości w Messengerze. Oczywiście niektóre treści wymagają przeglądarki mobilnej i z niej w tym momencie też korzystam.

Add a comment

Środa rano, zatrzymuje mnie policja: Dowód rejestracyjny i... W tym momencie przerywam i mówię: nie mam, pana koledzy zabrali mi wczoraj. Mina policjanta była bezcenna. Pech chciał, że osobiście dowiedziałem się jak to jest z 5 letnim przeglądem samochodu oraz nie ważnym dowodem rejestracyjnym. Zacznijmy od początku, dzień wcześniej zatrzymuje mnie policja, okazuje się, że mam nieważne badania techniczne samochodu...

Add a comment

Od 1 kwietnia zmieniły się przepisy dotyczące samochodu w leasingu i aby odpisać sobie od kosztów 100% poniesionych wydatków należy prowadzić: Ewidencję przebiegu pojazdu VAT - co to za sobą niesie?

Add a comment